Na míru namíchaná rozkoš

Každý jsme jiný a každému z nás se líbí něco jiného. Někdy ještě nevíme co, jindy v tom máme naprosto jasno. Ať už jste ostřílení uživatelé erotických hraček nebo se teprve hledáte, passionBOX vám na cestě k rozkoši poskytne ty správné „nástroje“.

Nabídka je sice široká a každý si přijde na své. Možná ale právě proto je ale tak snadné se při výběru seknout. PassionBOX se o výběr erotických hraček postará za vás. Vaším úkolem je... Užít si je!

Výběr produktů není čistě náhodný a ani nesaháme do skladovek (ty totiž nemáme). Produkty vám vybíráme na míru na základě preferencí, které nám vyplníte v dotazníku. My je najdeme a každý měsíc vám pošleme přesně to, po čem toužíte. Proto je každý passion box jiný a jedinečný– stejně jako jeho předplatitelé.

 • Lída Maršálková, founder/CEO

  V civilu copywriterka a e-shopařka, ještě před pár roky totální vanilka, která si cestu k tomu, kým je dnes, hledala velmi dlouho.

  Co v passionBOXu dělám: hledač erotických hraček, péče o zákazníky, expedice
  E-mail: ahoj@passionbox.cz

  web 
 • všechno technické

  Nebýt Josefa, passionBOX by měl nejspíš doteď podobu poznámky v Evernotu. Díky němu je web krásný a přehledný, funguje jak švýcarské hodinky a nákupní proces je lehký jako pírko. A kdyby něco neklapalo, neváhejte mu napsat.

  web 
1 z 2

Příběh passionBOXu

Všechno to začalo v roce 2021, kdy si s Josefem pro zpestření kupujeme adventní erotický kalendář. I když tom ještě nevíme, o půl roku později se tento společný dárek stává inspirací na passionBOX.

Najednou je tu červen 2022, kdy hledám nový (pracovní) směr. No a protože si mě mé okolí dlouho spojuje s tématy jako erotika a sexualita, bylo celkem jasné, jakým směrem se nakonec vydám.

PassionBOX vznikl z mé osobní vášně pro objevování nových způsobů, jak si to udělat hezký, ale také za účelem sdílení této vášně s dalšími lidmi. Erotické hračky a pomůcky jsou totiž podle mně zábava a hlavně skvělý prostředek, jak v sobě probudit touhu, objevit se nebo prohloubit intimitu s partnerem či partnerkou.

- Lída, passionBOX founder