Návod pro ženy: Jak na sexy fotky pro partnera

Návod pro ženy: Jak na sexy fotky pro partnera

Navnaďte partnera či partnerku na večer plný vášně. Erotické fotky a sexting není záležitostí věku ani krásy, ale sebevědomí. Poškádlete svého miláčka rajcovní fotkou. Poradíme vám, jak na to.

Co na sebe na erotické focení?

Jeho košili

Vaše nahé tělo + jeho košile = žhavá fotka zaručena. Chlapi jednoduše milují, když si partnerka vezme na sebe něco z jejich šatníku. Nepochybujeme o tom, že bude prahnout po tom, aby vás z té košile mohl svléknout. Košili během focení nikdy nezapínejte až ke krku. Naopak nechte pár knoflíčků rozepnutých a poskytněte partnerovi prostor pro fantazii…

Jeho kravatu

Kravata je nová košile! Vyfoťte se na Evu jen v jeho kravatě (plus třeba v lodičkách). Za takové fotky vás bude zbožňovat! Nezapomeňte připsat, že už se těšíte, až vás tou kravatou spoutá.

Ručník/župan

Svěží, voňavá, hebká… I když nebudete mít partnera u sebe, bude to vědět. Pro fantazii mu bude stačit vaše fotka, na níž jste omotaná ručníkem, s mokrými vlasy a pár kapkami, které vám stékají po ramenou a mezi ňadra. Budou se v něm zmítat všechny možné pocity, co by s vámi teď nejraději udělal. Máte-li doma svůdný župánek, nezavazujte ho a vyfoťte se s lehce odhaleným bříškem a prsy.

Krajkovou podprsenku

Který chlap by nemiloval výstřihy? I mnoha heterosexuálním ženám na něj padne zrak, když kolem nich projde žena v šatech s výstřihem. Připomeňte partnerovi, o co přichází, když není doma a vyfoťte se v té nejvíc sexy podprsence, kterou máte.

Erotické prádlo

Kostýmek zlobivé sestřičky, kalhotky s volným klínem, síťovaný overal, korzet, podvazky… Pohled na takovou fotku většinu mužů pěkně dráždí.

Krajka funguje téměř ve 100 % případů. Stačí správný úhel a měkké světlo.

Podpatky

Někteří muži jsou na jehly vysazení. Že je řeč o vašem partnerovi? No tak oholte nohy a hurá do botiček!

Drobné sexy doplňky

Zaječí ouška, choker… Cokoliv vás napadne a v čem se cítíte výjimečně a sexy.

Deka/prostěradlo

Ty nejlepší rekvizity na focení máte blíž, než si myslíte. Jednoduše si vlezte v prádle nebo nahá pod deku a přikryjte se tak, aby vám z pod deky koukala jedna noha a jen tak tak jste měla zakrytý klín. Děsně rajcovní záběr!

Pěna

Fotky ve vaně jsou hodně sexy. Vy se zároveň uvolníte, protože budete v situaci, která je vám samotné příjemná. Tak napusťte vanu, nešetřete na pěně do koupele a bradavky a intimní partie přikryjte pěnou. Je to zábavný způsob, jak vytvořit iluzi, že jste na fotce nahá, i když vlastně nejste.

Vůbec nic

Detailní záběr nebo fotka z úhlu, který ukazuje jen velmi málo dokáže pěkně rozpálit nejedno chlapa. Přitlačte prsa k sobě, ať působí objemnějším dojmem. Hned dostane chuť zabořit se do nich obličejem! A nebo vyfoťte bříško od pupíku dolů tak, aby záběr končil těsně nad místem, kam tak rád zajíždí jazykem. Případně si stoupněte nahá za záclonu, přes kterou bude vaše tělo lehce prosvítat.

Návod, jak vyfotit sexy fotku

Zdůrazněte erotické části těla

Rty naličte svůdným odstínem červené rtěnky, nejznámější odstíny se jmenují např. power red, flamenco red, rich rosewood, true red, marylin red apod. Přesně takové odstíny působí sexy a žensky. Nezapomeňte také na řasenku, ať máte kukadla jako panenka. Nic nezkazíte ani černou linkou na oči. Dále to ale s líčením nepřehánějte, ať nepůsobíte lacině. Pokud ale váš partner miluje výrazné líčení, to je jiná! Naličte se tak, jak vás ještě nezná, ať vzbudíte jeho zvědavost.

Před focením myslete také na vlasy. Nejlepší je účes à la “Právě jsem vylezla z postele”. Pakliže vašim vlasům chybí objem, zkuste je trochu natupírovat, nebo si je vyfoukejte v předklonu a podpořte objem tužidlem.

Jestli váš partner není fanoušek přírodní krásy, oholte se. Oholené nohy a intimní partie vypadají na fotkách obecně lépe, ale záleží na tom, co vy a partner/ka preferujete.

Buďte spontánní, buďte svá a netlačte se do póz, které vám nejsou vlastní.

Prostředí dělá hodně

Sexy fotky sexy holek se záchodem v pozadí? Neskutečné faux pas, které se stále děje. Mějte proto na paměti, že prostředí, kde fotíte erotické fotky, dělá hodně. Fotkou mu říkáte, že právě na tomhle místě byste si to s ním nejraději rozdala. Právě tohle místo bude mít ve svých erotických fantaziích.

 1. Ze zorného pole objektivu odstraňte vše, co by mohlo při pohledu na fotku rozptylovat. Ukliďte nepořádek, odpadky a cokoliv, co působí chaoticky.
 2. Důležitá je samozřejmě také kompozice. Udělejte nejdříve pár testovacích fotek a všímejte si, co na fotkách je a co není. Nechybí vám kus hlavy? Nekončí vám krk někde pod bradou?
 3. Světlem můžete zvýraznit své přitažlivé rysy, nebo naopak skrýt, co se vám na sobě nelíbí. Umístěním světla za sebe bude na fotkách jen vaše silueta. Umístěním světla z boku nebo před vámi docílíte dramatičnosti díky stínům. Ideální je měkké světlo, kterého docílíte tím, že si v pokoji rozsvítíte několik menších lamp a přehoďte přes ně třeba šátek. Pokud vám do interiéru proudí dostatek přirozeného světla, využijte toho. Závěsy zatáhněte jen z poloviny a nechte, ať vám denní světlo dopadá na kůži.
 4. Na focení sexy fotek použijte stativ na mobil nebo zrcadlovku, abyste nemuseli držet foťák v ruce a také samospoušť, ať máte dostatek času na zaujmutí pozice před objektivem.
  Na sexy fotku nepotřebujete profi techniku. Stačí si trochu pohrát se světlem.

  Nalaďte se

  A teď tím nemyslíme alkoholem. Rozhodně si ale vytvořte malý rituál, díky kterému se před focením uvolníte a budete se cítit sebejistě. Nervozita je na fotce hned poznat. Zapalte si vonnou svíčku, pusťte si příjemnou hudbu, dejte si předtím uvolňující koupel… Zkrátka cokoliv, co ve vás probudí vaši vnitřní bohyni. I ta sklenka vína nebude na škodu, pokud víte, že vám pomůže se uvolnit.

  Důležité je samozřejmě i soukromí. Fotit se s pocitem, že může každou chvíli někdo přijít, jen vytvoří další nervozitu. Focení naplánujte tak, aby nikdo nebyl doma nebo jste neočekávali příjezd kurýra. Jakékoliv vyrušení znamená, že vypadnete z role, do které se budete znovu jen těžko dostávat. 

  Pózujte a vžijte se do role

  Konečně ta nejdůležitější informace, kvůli které jste sem určitě přišli: Jak pózovat na erotickou fotku? Zapomeňte na to, co vídáte na fotkách z internetu nebo v magazínech. Některé pózy na fotku se ladí i několik minut, mnoho z nich působí a skutečně jsou nepřirozené. Před objektivem buďte sama sebou a nenuťte se do sexy pozic jen proto, že se to tak dělá.

  Přesto existuje pár fíglů, díky nimž docílíte svůdné pózy, aniž byste u toho působila nesvá nebo křečovitě. Tady jsou:

  1. Prohněte se v zádech, čímž vystrčíte prsa a zatáhnete zadek. Navíc tak zvýrazníte křivky a vytvoříte dojem postavy typu přesýpacích hodin. Čím víc se v zádech prohnete, tím bude efekt výraznější.
  2. Zvedněte bradu trochu výš, než vám přijde přirozené. Krk bude působit delší a štíhlejší. Vyhnete se tak nelichotivým stínům nad klíčními kostmi, navíc tak budete působit sebejistěji.
  3. Zatáhněte ramena dozadu, čímž opět trochu povystrčíte ňadra dopředu a docílíte štíhlejšího vzhledu.
  4. Napozicujte nohy. Pořizujete-li fotku vleže, nechte jednu nohu volně položenou a druhou prohněte v koleni. Vytvoří to pocit nenucenosti.
  5. Nezapomeňte na úsměv. Smějte se nejen ústy, ale také očima. Nebo naopak lehce našpulte rty, jako kdybyste divákovi právě chtěla prozradit nějaké lechtivé tajemství.
  6. Pod jakým úhlem fotit sexy selfie? Telefon/fotoaparát mírně nad sebou je obvykle lichotivější než focení zespoda. Máte-li focení v malíku, zkuste se vyfotit z úhlu, ze kterého vás vidí váš partner, když vás penetruje. Taková erotická fotka ho vzruší až do nebes!

   Ne každá fotka musí být naaranžovaná. Užívejte si svou soukromou chvilku slávy a blbněte. Zachyťte moment, kdy si pročesáváte vlasy prsty, svlékáte kalhotky, koušete se do rtu… Takové ty drobné momenty, kdy pro partnera působíte sexy, aniž byste o tom věděla. Rozvernost, uvolněnost a spontánnost je to, co dělá sexy fotku sexy fotkou!

   Prohnutá záda, krajka, zatažená ramena a úsměv - taková erotická fotka bude mít úspěch.

   Tipy na závěr:

   1. Retušovat, nebo ne? Dobrá otázka. Záleží, jak moc zdatná v úpravě fotografií jste. Pokud by výsledek působil amatérsky a bylo by na první dobrou poznat, že jste si odstranila kruhy pod očima nebo vyhladila pleť, raději se do toho nepouštějte. Mnohdy stačí třeba jen (černobílý) filtr, který fotce dodá tajemnou atmosféru a odvede pozornost od některých nedokonalostí.
   2. Postavte lampu tak, aby na vás svítila z boku. Některá části vašeho těla budou výraznější. Chcete-li naopak tvar postavy zjemnit, zkuste tlumené světlo. Hrátkami se stíny možná vykouzlíte štíhlejší postavu nebo plnější dekolt.
   3. Čím fotit? Novější mobilní telefony s přehledem nahradí zrcadlovku, takže profi techniku nepotřebujete. I když fotka bude působit lehce amatérsky a ne jako od fotografa, vůbec to nevadí.
   4. Mají tyto fotky spatřit jen oči vašeho partnera? Dejte si pozor na to, kde a jak je sdílíte, aby se vaše erotické fotky nedostaly do nesprávných rukou. Složku s intimními fotkami zaheslujte a pokud je to možné, uchovávejte je tam jen po omezenou dobu. Rozhodně snímky nemějte jen tak nezaheslované v počítači, v mobilu či na sdíleném cloudu. Pakliže nemáte v toho, komu fotky posíláte, plnou důvěru a vaše tělo je něčím specifické (např. tetování, piercing, znaménko krásy), na fotce je vyretušujte, aby nebylo poznat, že jde o vás.
    Zpět na blog

    Napište komentář

    Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.

    • Je sex během menstruace bezpečný?

     Je sex během menstruace bezpečný?

     Lidmila Maršálková

     Sex během menstruace už není takové tabu jako dříve. Mnoho párů to dělá, ještě více žen v tomto období masturbuje. Stále však existuje mnoho mnoho dívek a žen, které váhají. A...

     Je sex během menstruace bezpečný?

     Lidmila Maršálková

     Sex během menstruace už není takové tabu jako dříve. Mnoho párů to dělá, ještě více žen v tomto období masturbuje. Stále však existuje mnoho mnoho dívek a žen, které váhají. A...

    • Užijte si sex ještě víc a zkuste španělské mušky

     Užijte si sex ještě víc a zkuste španělské mušky

     Lidmila Maršálková

     Slibují větší chuť na sex a nevšední sexuální zážitek. Opravdu ale španělské mušky fungují? Zjistěte, co afrodiziakální kapky obsahují, pro koho jsou vhodné a podle čeho je vybírat. Na závěr...

     Užijte si sex ještě víc a zkuste španělské mušky

     Lidmila Maršálková

     Slibují větší chuť na sex a nevšední sexuální zážitek. Opravdu ale španělské mušky fungují? Zjistěte, co afrodiziakální kapky obsahují, pro koho jsou vhodné a podle čeho je vybírat. Na závěr...

    • Mokrý orgasmus: Průvodce squirtingem pro začátečníky

     Mokrý orgasmus: Průvodce squirtingem pro začáte...

     Lidmila Maršálková

     Láká vás mokrý orgasmus, ale nevíte, jak na něj nebo co od tohoto zážitku očekávat? V tomto článku vám přiblížíme ženskou ejakulaci, jak k ní dochází a zbouráme některé mýty...

     Mokrý orgasmus: Průvodce squirtingem pro začáte...

     Lidmila Maršálková

     Láká vás mokrý orgasmus, ale nevíte, jak na něj nebo co od tohoto zážitku očekávat? V tomto článku vám přiblížíme ženskou ejakulaci, jak k ní dochází a zbouráme některé mýty...

    1 z 3