10 tipů na erotické hry - nevinné i peprnější

10 tipů na erotické hry - nevinné i peprnější

Pokud už jste někdy hráli erotické hry online, dobře víte, jak taková sex hra dokáže zalechtat v podbřišku. A teď si představte, že podobné hry pro dospělé hrajete s partnerkou či kamarády! Erotické deskové hry jsou čím dál oblíbenější. Asi hlavně díky tomu, že lidé se dnes baví o sexu a intimitě otevřeněji než dřív, a to i mezi přáteli. Máte to stejně? Pak si zpestřete rande nebo večírek erotickou hrou.

Malování na tělo

Tahle párová hra možná na první dobrou nepůsobí eroticky, ale až ji vyzkoušíte, změníte názor. Bodypainting na nahé tělo je snad ta nejvíc smyslná erotická hra pro dva. Barvy pro malování na tělo a obličej dnes seženete téměř v každém větším papírnictví. A kdyby ne, pořád je tu internet. Kromě barev kupte také třpytky, odličovadlo a samozřejmě štětce. Čím jemnější štětinky bude štětec mít, tím víc bude kreslení na tělo příjemné.

Tip: Použijte potravinářské barvy, které jsou jedlé a zdravotně nezávadné. Partner/ka je z vás může na konci slízat. Co to s vámi udělá, je nad slunce jasné.

A zábava může začít. Nechte partnera či partnerku, ať vám pokreslí prsa, zadeček, lýtka… Zkrátka celé tělo. I když upřímně bude úspěch, pokud se tak daleko dostanete. Pomalé tahy štětcem po nahém tělu jsou velmi příjemné a dostanou vás oba do varu. Intenzivnějšího prožitku dosáhnete, pokud si model/ka zaváže oči nebo pokud si k malování pustíte smyslnou hudbu.

Rozhodnete-li se pro barvy na bodypainting, nikoliv ty jedlé, barva na těle vydrží i několik hodin. Proč to tedy rovnou nespojit s erotickým focením na památku? Nevidíme důvod, proč by ne.

Hříšné karty pro dva

Tahle erotická hra vás pěkně vydráždí a na jejím konci budete už jen roztouženě prosit partnera/partnerku, ať vám to udělá. Na každou kartičku napište jeden lechtivý úkol včetně časové dotace, například: dráždění klitorisu jazykem - 40 vteřin. Buďte ale přísní a nedávejte dané aktivitě moc času. Cílem není, abyste jeden druhého uspokojili po prvním úkolu, nýbrž postupné dávkování slasti.

Nezapomeňte ještě na minutky nebo malé přesýpací hodiny a hurá na to! Na střídačku si losujte úkoly a plňte je po dobu, která je na kartičce. Čím déle ji budete hrát, tím nadrženější budete.

Tip: Otevřete si k tomu vínko a hrajte hru nazí, ať je nálada ještě uvolněnější.

Tip na erotické úkoly:

 • Lízání varlat/žaludu po dobu 35 vteřin
 • Masáž prsou po dobu jedné minuty
 • Líbání na krku po dobu 45 vteřin
 • Cucání prstů na rukou po dobu 30 vteřin
 • Lízání kundičky po dobu 20 vteřin
  Erotické hry pro dva jsou skvělý způsob, jak poznat partnerovi touhy.

  Hříšné karty pro více lidí

  Hledáte nevinné erotické společenské hry? Hříšné karty lze hrát i ve více lidech, jen u toho budete oblečení a úkoly budou méně erotické. Jak na konci téhle hry dopadnete ale nemůžeme zaručit. Buď můžete brát po jedné kartě z balíčku, nebo si náhodně líznout kartu od hráče vedle sebe.

  Tip na erotické úkoly:

  • Osobě po své pravici masíruj prsa přes tričko 30 vteřin
  • Osobě po své levici líbej na krku 15 vteřin
  • Osobě naproti tobě olizuj rty 20 vteřin
  • Nejmladšímu z vás vzdychej do ucha 25 vteřin
  • Nejvyššímu z vás šeptej do ucha sprosťárný po dobu 40 vteřin

   Erotický Twister

   Tahle erotická hra je primárně pro dva, ale záleží samozřejmě, jak jste si s kamarády blízcí. :) Nicméně erotický Twister je podobný jeho slušnější verzi. Spočívá ve splétání končetin a rozptylování protihráče - třeba líbáním, lízáním, kouřením, lechtáním… Když neudrží rovnováhu a pustí se bodu vyznačeného na hrací desce… To už záleží na pravidlech, jaká si domluvíte. Trest, odpustek, peníze do kasičky… Fantazii se meze nekladou.

   Tak trochu jiné Activity

   Konečně erotická společenská hra, kterou si můžete zahrát ve více lidech! Erotické Activity jsou velmi podobné klasickým Activitám. Jen na kartičkách najdete pojmy pro dospělé jako například tantrický sex, sex ze soucitu nebo hluboký dekolt. U hry se nasmějete, budete se červenat, pohoršovat a možná se i trochu vzrušíte.

   Hru najdete běžně v obchodech pod názvem Párty Alias - Mládeži nepřístupno. Nicméně si můžete vyrobit/vytisknout vlastní karty s výrazy, které vám připadají vtipné nebo naopak pěkně erotické.

   Erotická hra na mobil

   Ještě se s partnerem či partnerkou objevujete a bojíte se druhé straně sdělit své nejniternější tužby? Erotické hry na mobil nejsou tak trapné, jak mohou znít. Minimálně erotická hra Desire stojí za zkoušku. Díky ní sdělíte svému miláčkovi, co se vám líbí hravou formou.

   Stáhnete si aplikaci, vytvoříte si účet, a jakmile se vzájemně spárujete, můžete se svým partnerem procházet přes 100 nezbedných návrhů, u nichž klikáte na líbí/nelíbí. Jakmile budete mít shodu, aplikace vám to sdělí. A pak už můžete uvolněně hovořit o detailech.

   Chcete partnerovi sdělit, co se vám líbí? Vyzkoušejte erotické hry na mobil.

   Nemravná Jenga

   Tahle erotická hra se dá hrát v páru i ve více lidech. Na každý kvádr umístěte malý lísteček s aktivitou nebo tématem k hovoru. Podle toho, kterou kostku z věže úspěšně vytáhnete, pak danou věc uděláte nebo o ní mluvíte.

   Můžete tak s partnerem jednoduše probrat vaše sexuální touhy a přání, zavzpomínat na nějaký společný peprný zážitek nebo vyzkoušet úplně nové polohy či aktivity.

   Sex na nábytku

   Tahle erotická hra po dva nevyžaduje nic víc než vás , partnera a nábytek… a možná hodně volného času. Určete si jednu až dvě místnosti u vás doma a pomilujte se na každém kusu nábytku, který v dané místnosti je. Možná objevíte nové polohy nebo nová místa, kde vám bude sex extra příjemný.

   Nemluvě o tom, že to bude celkem výzva. Různá výška nábytku, netradiční tvary… Bude sranda vymýšlet, jak si to na některých kusech rozdat. Do akce klidně zapojte i erotické hračky, ať je to ještě zajímavější!

   Ovládej mou rozkoš!

   Opravdu zákeřná hra, na kterou potřebujete vibrátor, vibrační vajíčko nebo vibrátor do kalhotek s dálkovým ovládáním - jedno z toho mimochodem 100% najdete v passionboxu, pokud uvedete, že je pro pár!

   Tahle erotická hra pro dva má poměrně jasná pravidla. Jednoduše vyvedete hračku na dálkové ovládání do města a partner rozhoduje o partnerčině rozkoši.

   Tip: Na večeři s kamarády, v kině nebo během nakupování potravin - zkrátka kdekoliv na veřejnosti - bude ještě víc srandy.

   Nikdy jsem…

   Nechcete investovat peníze do erotické deskové hry? Na hru “Nikdy jsem…” vám stačí tužka a papír. Hra spočívá v přiznání se, že jste něco z vyjmenovaných věcí udělali. Věta vždy začíná „nikdy jsem“ a pokračuje nějakou situací jako třeba „nepolíbil/a učitele“. Pokud jste danou věc někdy udělali, vypijete panáka, skleničku nebo láhev (jak si určíte) na ex. Hra pokračuje, dokud máte síly pít nebo dokud nevyčerpáte celý seznam otázek.

   Díky erotické hře Nikdy jsem už nevudiíte své kamarády stejně.

   Nikdy jsem: 30 originálních otázek pro 18+

   Nikdy jsem…

   1. neměl/a sex s výrazně starším mužem/ženou.
   2. neměl/a sex s výrazně mladším mužem/ženou.
   3. nebyl/a v sex shopu.
   4. nenasazoval/a kondom na banán.
   5. neměl/a sex o nadřízeném.
   6. neměl/a sex na veřejném místě.
   7. nezažil/a trojku.
   8. nezažil/a sex s dalším párem.
   9. nemasturboval/a v práci.
   10. neměl/a kamaráda/kamarádku s výhodami.
   11. nezkusil/a sexting.
   12. neposlal/a erotickou fotku.
   13. se nevyspal/a s někým, koho jsem neznal/a.
   14. nepředstíral/a orgasmus.
   15. nezkusil/a BDSM praktiku.
   16. nebyl/a ve strip klubu.
   17. nebyl/a přistižen/a při sexu.
   18. neměl/a sex v autě.
   19. neměl/a sex ve výtahu.
   20. neflirtoval/a s učitelem/učitelkou.
   21. neviděl/a zvířecí porno.
   22. nedostal/a peníze za sex.
   23. neplatil/a za sex.
   24. neměl/a sex během menstruace.
   25. se nezranil/a během sexu.
   26. neudělal/a průšvih na vánočním večírku.
   27. neřekl/a „miluji tě“, jen aby se se mnou někdo vyspal.
   28. nebyl/a na seznamce.
   29. nehledal/a sex na Tinderu.
   30. neměl/a erotický sen.
    Zpět na blog

    Napište komentář

    Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.

    • Je sex během menstruace bezpečný?

     Je sex během menstruace bezpečný?

     Lidmila Maršálková

     Sex během menstruace už není takové tabu jako dříve. Mnoho párů to dělá, ještě více žen v tomto období masturbuje. Stále však existuje mnoho mnoho dívek a žen, které váhají. A...

     Je sex během menstruace bezpečný?

     Lidmila Maršálková

     Sex během menstruace už není takové tabu jako dříve. Mnoho párů to dělá, ještě více žen v tomto období masturbuje. Stále však existuje mnoho mnoho dívek a žen, které váhají. A...

    • Užijte si sex ještě víc a zkuste španělské mušky

     Užijte si sex ještě víc a zkuste španělské mušky

     Lidmila Maršálková

     Slibují větší chuť na sex a nevšední sexuální zážitek. Opravdu ale španělské mušky fungují? Zjistěte, co afrodiziakální kapky obsahují, pro koho jsou vhodné a podle čeho je vybírat. Na závěr...

     Užijte si sex ještě víc a zkuste španělské mušky

     Lidmila Maršálková

     Slibují větší chuť na sex a nevšední sexuální zážitek. Opravdu ale španělské mušky fungují? Zjistěte, co afrodiziakální kapky obsahují, pro koho jsou vhodné a podle čeho je vybírat. Na závěr...

    • Mokrý orgasmus: Průvodce squirtingem pro začátečníky

     Mokrý orgasmus: Průvodce squirtingem pro začáte...

     Lidmila Maršálková

     Láká vás mokrý orgasmus, ale nevíte, jak na něj nebo co od tohoto zážitku očekávat? V tomto článku vám přiblížíme ženskou ejakulaci, jak k ní dochází a zbouráme některé mýty...

     Mokrý orgasmus: Průvodce squirtingem pro začáte...

     Lidmila Maršálková

     Láká vás mokrý orgasmus, ale nevíte, jak na něj nebo co od tohoto zážitku očekávat? V tomto článku vám přiblížíme ženskou ejakulaci, jak k ní dochází a zbouráme některé mýty...

    1 z 3