Pečlivě, vám na míru vybrané erotické hračky a pomůcky

Každý jsme jiný a každému z nás se líbí něco jiného. Někdy ještě nevíme co, jindy v tom máme naprosto jasno. Ať už jste ostřílení uživatelé erotických hraček nebo se teprve hledáte, passionBOX vám na cestě k rozkoši poskytne ty správné „nástroje“.

Nabídka je sice široká a každý si přijde na své. Možná ale právě proto je ale tak snadné se při výběru seknout. PassionBOX se o výběr erotických hraček postará za vás. Vaším úkolem je... Užít si je!

Výběr produktů není čistě náhodný a ani nesaháme do skladovek (ty totiž nemáme). Produkty vám vybíráme na míru na základě preferencí, které nám vyplníte v dotazníku. My je najdeme a každý měsíc vám pošleme přesně to, po čem toužíte. Proto je každý passion box jiný a jedinečný – stejně jako jeho předplatitelé.

Příběh passionBOXu

„Všechno to začalo v roce 2021, kdy si s Josefem ze zvědavosti kupujeme erotický adventní kalendář. Mnohem zajímavější než čokoládičky! I když to ještě nevíme, o půl roku později se tento společný dárek stává inspirací na passionBOX. Drobná myšlenka schovaná kdesi vzadu v hlavě se stává realitou v červnu 2022. Hledám nový (pracovní) směr. No a protože si mě mé okolí dlouho spojuje s tématy jako erotika a sexualita, bylo celkem jasné, jakým směrem se nakonec vydám.

PassionBOX vznikl z mé osobní vášně pro objevování nových způsobů, jak si to udělat hezký, ale také za účelem sdílení této vášně s dalšími lidmi. Erotické hračky a pomůcky jsou totiž podle mně zábava a hlavně skvělý prostředek, jak v sobě probudit touhu, objevit se nebo prohloubit intimitu s partnerem či partnerkou.“


- Lída, zakladatelka passionBOXu

 • Lída Maršálková

  Founder / CEO

  V civilu copywriterka a e-shopařka, ještě před pár roky totální vanilka. Stačilo ale poznat ty správné lidi a dnes je vše jinak. Ráda se o sexu bavím, ještě raději o něm píšu, ale ze všeho nejraději zkouším hračky, které vybírám do passionBOXů.

  Co v passionBOXu dělám: Hledač erotických hraček, péče o zákazníky, expedice
  E-mail: [email protected]

 • Josef Rousek

  všechno ohledně webu

  Nebýt Josefa, passionBOX by měl nejspíš doteď podobu poznámky v Evernotu. Díky němu je web krásný a přehledný, funguje jak švýcarské hodinky a nákupní proces je lehký jako pírko. A kdyby něco neklapalo, neváhejte mu napsat.